13 lipca 2024
Aktualności

Adam Kwaśniak będzie nadzorował WFOŚ

Podczas dzisiejszej sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego radni przegłosowali kandydaturę radnego Adama Kwaśniaka, który wejdzie w skład rady nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. – Przypilnuję w tej instytucji tarnowskich spraw – deklaruje Kwaśniak.  

Zadaniem Wojewódzkiego Funduszu jest dofinansowanie inwestycji i innych działań na rzecz ochrony środowiska oraz takie zarządzanie posiadanymi środkami finansowymi, aby maksymalnie je pomnożyć, zapewnić ciągłość finansowania i stworzyć optymalne warunki dla realizacji idei ochrony środowiska w województwie małopolskim. Główne zadania i kierunki działalności Funduszu wyznaczane są przez Radę Nadzorcza w przyjętym i corocznie aktualizowanym planie działalności oraz w liście przedsięwzięć priorytetowych w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki wodnej województwa małopolskiego.

 

Jeden komentarz do “Adam Kwaśniak będzie nadzorował WFOŚ

  • Co będzie robił? Fundusze przeszly pod wojewode i rzad i oni ustalaja sklad rad, i decyduja o podziale kasy, marszalek wojewodztwa ma tylko jednego czlonka + wspomnianego tutaj radnego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.