31 maja 2024
AktualnościKryminalne

Biskupice Radłowskie: Złodziej rowerów schwytany

Policjanci schwytali pasjonata cudzych rowerów. Duża w tym zasługa księdza z parafii w Biskupicach Radłowskich, który zaalarmował stróżów prawa o kradzieży jednośladu spod plebanii należącego do jednego z ministrantów.

Akcja szybko nabierała tempa. Policjanci w pierwszej kolejności zatrzymali mieszkańca gminy Radłów, który pod wpływem alkoholu poruszał się rowerem pokonując most nad Dunajcem w Biskupicach Radłowskich. Później okazało się, że zatrzymany porusza się na skradzionym chwilę wcześniej rowerze. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna wygadał się, że to nie jest pierwszy jego łup. Okazało się, że w jego domu są jeszcze trzy skradzione rowery. Na tym jednak nie koniec problemów gadatliwego jegomościa. Okazało się również, że ukradł on z miejscowej Biedronki alkohol.

Złodziejaszek już usłyszał zarzuty kradzieży. Policjanci natomiast proszą o zgłaszanie się mieszkańców, którzy w ostatnim czasie stracili rowery, aby odnalezione jednoślady mogły wrócić do swoich właścicieli.

 

2 komentarze do “Biskupice Radłowskie: Złodziej rowerów schwytany

  • I taki pasjonata rowerow,nie powinien być sądzony inaczej jak za jeden rower pokonanie n rowerze co dzien od switu dio nocy

    I pasjonata takich cudzych rowerow nie powinien byc karany inaczej jak codzien od switu do nocy pedalowanie na skradzionym rowerze bez picia i jedzenia.

    Odpowiedz
  • Za jeden skradziony rower,tym ze rowerem do Częstochowy i odniechcialoby się gosciowi na przyszlosc kradziezy,a my podatnicy nie musielibysmy oplacac wtedy pobytu takiego glupka w więzieniu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.