15 lipca 2024
AktualnościKryminalne

BMW to stan umysłu. Pędził przez Tarnów 150 km/h [WIDEO]

W sobotę młody kierowca Powiśla zapomniał, że nie jest jedynym użytkownikiem dróg w Tarnowie. „Pędził” swoim BMW przez miasto z prędkością ponad 140 km/h. Jego rajdowe zapędy ostudzili policjanci tarnowskiej grupy SPEED.

W dalszym ciągu kierowcy nie przestrzegają ograniczeń prędkości jakie obowiązują na drogach w Polsce, a zwłaszcza w mieście. Tym razem mieszkaniec Powiśla spieszył się do swojego domu jadąc w Tarnowie z prędkością niemalże 150 km/h. W mieście to zdecydowanie za dużo. Policjanci tarnowskiej grupy SPEED ostudzili rajdowe zapędy 27-latka, który jechał swoim BMW w kierunku Lisiej Góry. Mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 1000 złotych, ponieważ dodatkowo nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej. Stracił także swoje prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, a jego konto kierowcy powiększyło się o kolejne 10 punktów karnych.

Dbając o bezpieczeństwo podróżujących tarnowscy policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypominają również jak ważna jest jazda z tzw. „prędkością bezpieczną” – czyli taką, przy której kierowca zachowuje możliwość pełnego panowania nad pojazdem, tzn. w razie potrzeby może go zatrzymać przed pojawiającą się przeszkodą, bądź ominąć ją bez zbędnego ryzyka.

 

https://www.facebook.com/tarnowska.policja/videos/2274682982837220/

3 komentarze do “BMW to stan umysłu. Pędził przez Tarnów 150 km/h [WIDEO]

  • Czemu w tytule zostało napisane że „Pędził przez Tarnów 150km/h” jak to było 147.7 km/h
    I to są właśnie media które nigdy nie napiszą artykułu zgodnie z prawdą, poprostu porażka.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.