12 kwietnia 2024
Aktualności

BO: 70 punktów do głosowania

Tarnowianie nie mający dostępu do komputera lub internetu, a chcący głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, będą mieli do dyspozycji blisko 70 punktów, w których można będzie oddać elektroniczny głos.

Do głosowania posłużą infokioski, działające w budynkach Urzędu Miasta Tarnowa przy ulicy Mickiewicza, Nowej i Goldhammera, w budynku basenu TOSiR, w przychodniach Centermedu, w Mościckim Centrum Medycznym i w DESKu. Za pomocą infokiosków będzie można głosować również w przedszkolach, szkołach, w Bursie Międzyszkolnej przy ulicy świętej Anny 3 i w Pałacu Młodzieży.

Głosowanie rozpocznie się 19 czerwca i potrwa do 28 czerwca. Dziś natomiast rusza kampania informacyjno – promocyjna, prowadzona przez autorów 17 przyjętych do głosowania projektów.

Uprawnionym do głosowania, którzy ze względu na ograniczoną sprawność, stan zdrowia lub wiek, nie będą mogli oddać głosu elektronicznie, Urząd Miasta Tarnowa zapewni możliwość głosowania bezpośrednio w miejscu ich pobytu na terenie miasta po uprzednim zgłoszeniu w Kancelarii Rady Miejskiej Urzędu Miasta Tarnowa pod numerem telefonu: 14 68 82 847, w dniach i godzinach pracy urzędu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.