18 maja 2024
Aktualności

Bricomarché w Dąbrowie Tarnowskiej już otwarte

Wczoraj w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się uroczysta inauguracja marketu Bricomarché, w której uczestniczył Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski.

Po poświęceniu budynku przez ks. prałata Stanisława Cyrana, odbyły się oficjalne przemówienia i wystąpienia gości, którzy mogli również obejrzeć proponowany przez firmę asortyment dla domu i ogrodu.

Starosta Tadeusz Kwiatkowski pogratulował przedstawicielom Grupy Muszkieterów otwarcia punktu, życząc sukcesów w prowadzeniu marketu, samych zadowolonych klientów oraz realizacji zamierzonych celów. Wyraził również zadowolenie z faktu, że powiat dąbrowski przyciąga inwestorów, co przede wszystkim wiąże się z tworzeniem nowych miejsc pracy dla jego mieszkańców.

 

 

6 komentarzy do “Bricomarché w Dąbrowie Tarnowskiej już otwarte

  • Kolejny zagraniczny market. Lepiej jakby władze pomyślały o tym jak przyciągnąć na tereny Dąbrowy inwestorów zakładów produkcyjnych, w których znajdzie pracę więcej osób niż w takim markecie, nie koniecznie za najniższą krajową i umowę śmieciową. Niech ludzie najpierw zarobią pieniądze na to żeby mogli wydawać je w takich hipermarketach, chociaż lepiej było by wspomóc małych przedsiębiorców, a nie dusić ich takimi kolosami.

    Odpowiedz
  • Brawo znalazła zatrudnienie garstka ludzi na umowę zlecenie. Szkoda że władze nie pomyślały o tym że przez to może stracić prace drugie tyle ludzi zatrudnionych na normalnych umowach pracujących w konkurencyjnych branżach,

    Odpowiedz
  • Cała śmieszna elita świeci sklep żałosne. Jutro otwieram sklep z konsolami ciekawe czy będą tak licznie przybywać

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.