25 maja 2024
AktualnościKryminalne

Brutalne morderstwo pod Tarnowem! Policja aresztowała napastnika

Tarnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo w Wielkiej Wsi. Do zabójstwa 86-letniego mężczyzny doszło w niedzielę w południe. O zdarzeniu powiadomiła rodzina, a przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni.
 
Tuż po godzinie 12 w niedzielne południe dyżurny CPR-u został powiadomiony o napaści na 86-letniego mężczyznę, przez nieznanego mężczyznę. Ten wszedł na posesję seniora i zaczął zadawać mu ciosy po całym ciele. Przybyli na miejsce policjanci obezwładnili napastnika, a zespół ratowników medycznych niestety nie był w stanie uratować 86-latka, który od zadanych ciosów poniósł śmierć na miejscu.
 
Napastnik został zatrzymany w Policyjnej Izbie Zatrzymać Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Na miejsce przybył zespół dochodzeniowo-śledczy tarnowskiej komendy oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Tarnowie. Swoje czynności wykonywał również biegły lekarz sądowy. Ciało zostało zabezpieczone w Zakładzie Patomorfologii tarnowskiego szpitala, celem wykonani sekcji zwłok. Na miejscu zbrodni do późnych godzin nocnych pracowali specjaliści, którzy zebrane dowody wykorzystają w postępowaniu przygotowawczym.
 
Śledztwo w tej sprawie będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Tarnowie, a policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie będą wykonywać wszystkie czynności związane z tą zbrodnią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.