19 czerwca 2024
AktualnościKryminalne

BRZOZÓWKA: Dachowanie na drodze krajowej [ZDJĘCIA]

Wczoraj około godziny 17. w Brzozówce (gmina Lisia Góra) na drodze krajowej nr 73 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Peugeotem 1007 podróżowało dwoje obywateli Ukrainy i nagle ich samochód zjechał z drogi i wjechał do rowu, a następnie dachował. 

Z dużymi utrudnieniami w ruchu musieli się wczoraj liczyć kierowcy jadący droga krajową nr 73 na odcinku między Brzozówką a Lisią Górą, gdzie doszło do wypadku. Na wysokości na zjazdu do centrum logistycznego Lidla około godziny 17. dachował osobowy Peugeot, którym podróżowało dwoje obywateli Ukrainy. Samochód o własnych siłach opuściła jedna osoba, natomiast drugiej musieli pomóc przybyli na miejsce strażacy, gdyż miała zakleszczone nogo wewnątrz pojazdu.

Jak doszło do wypadku? To obecnie ustalają tarnowscy policjanci.

Jest to już kolejny wypadek na trasie z Tarnowa do Lisiej Góry. Ostatnio (2 sierpnia) kierowca skody z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się ciągnik rolniczy z przyczepą. Traktorzysta próbował ratować się szybkim manewrem, nie zdołał jednak uniknąć zderzenia. W czerwcu na przejściu dla pieszych na drodze krajowej nr 73 został potrącony chłopiec, a w marcu 14-latka.

 

 

Fot. PSP w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.