13 lipca 2024
Aktualności

CLEO gwiazdą Koncertu Charytatywnego w Skrzyszowie

Końcem stycznia, po dwóch latach przerwy, hala sportowa szkoły w Skrzyszowie znów wypełni się po brzegi. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Koncertu Charytatywnego. Gwiazdą wieczoru będzie CLEO. 

 

Koncertowe szaleństwo w gminie Skrzyszów niemal do końca stało pod znakiem zapytania. Przez dwa lata z powodu epidemii COVID-19 organizatorzy nie mogli zorganizować dorocznego koncertu. Teraz jednak się uda. Kilka tygodni temu wójt gminy Skrzyszów Marcin Kiwior za pośrednictwem Facebooka sondował wśród mieszkańców, kogo chcą zobaczyć i przede wszystkim usłyszeć podczas Koncertu Charytatywnego. 

– Wzięliśmy pod uwagę wszystkie głosy. Nawet te z najmniejszą liczbą polubień – przyznaje wójt Marcin Kiwior. – Przed pandemią koncert organizowaliśmy z niemal rocznym wyprzedzeniem. Dzisiejsza niestabilna rzeczywistość zmusiła nas do czekania niemal na ostatnią chwilę. Kontaktowaliśmy się z różnymi artystami, aby sprawdzić ich dostępność. ostatecznie nasz wybór padł na bardzo popularną CLEO i jestem przekonany, że w styczniu będziemy świadkami kolejnego wspaniałego koncertu w gminie Skrzyszów. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam! Będziemy zbierać pieniądze dla pięcioro chorych i potrzebujących dzieci z gminy Skrzyszów.

Supportem gwiazdy wieczoru będzie zespół Wasabi Wasabi. Wydarzenie zaplanowano na 29 stycznia.  

Przypomnijmy, że w ostatnich latach na scenie w Skrzyszowie podczas Koncertu Charytatywnego wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Dżem, Piasek, Lady Pank. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.