15 czerwca 2024
AktualnościFotoreportażeKultura

CSM: Z arią i piosenką przez świat [ZDJĘCIA]

W miniony weekend miłośnicy muzyki mieli okazję skorzystać z niezwykłego wydarzenia artystycznego – koncertu „Z arią i piosenką przez świat”, na którym wystąpili wybitni polscy artyści: Grażyna Brodzińska, Wiesław Ochman, Jakub Milewski i Jarosław Bielecki. Wydarzenie odbyło się z towarzyszeniem Orkiestry Arte Symfoniko oraz Krynickiego Studia Baletowego pod dyrekcją maestro Mieczysława Smydy w tarnowskim Centrum Sztuki Mościce.

Wieczór rozpoczął się od wzruszających klasycznych arii, które przeplatały się z energetycznymi musicalowymi hitami, aż po popularne przeboje ze świata, włoskie i hiszpańskie. Każdy z wykonawców zaprezentował swój niezwykły talent w doskonałym wydaniu, zyskując gromkie brawa i owacje na koniec każdego utworu.

Niezapomnianym momentem koncertu okazał się występ legendarnego Wiesława Ochmana, który nie tylko porwał publiczność swoim wspaniałym głosem, ale również zapewnił jej wiele momentów pełnych humoru. Jego anegdoty i dowcipy wywołały salwy śmiechu wśród zgromadzonych widzów, sprawiając że wieczór był nie tylko muzycznym, ale także rozrywkowym przeżyciem.

Całość spektaklu dopełniła Orkiestra Arte Symfoniko pod batutą maestro Mieczysława Smydy oraz Krynickie Studio Baletowe, które dodawało niesamowitej magii każdemu występowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.