18 kwietnia 2024
AktualnościKryminalne

Dachowanie na A4. Samochodem podróżowały dwie Ukrainki [ZDJĘCIA]

Brak należytej uwagi i zmęczenie przyczyną dachowania białego suv-a, trzy kilometry przed węzłem Tarnów-Centrum od strony Rzeszowa. Pojazdem jechała kobieta i jej córka. Na szczęście obie wyszły z tak groźnego wypadku bez szwanku. Utrudnienia w tym miejscu, trwały kilkadziesiąt minut.

Wczoraj przed godziną 9 rano policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do zdarzenia drogowego trzy kilometry przed węzłem Tarnów-Centrum od strony Rzeszowa. Kierowca białego BMW serii X doprowadził do jego dachowania. Na miejscu okazało się, że w samochodzie podróżowały dwie Ukrainki, którym pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia – nic się nie stało. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe udzieliły pierwszej niezbędnej pomocy, strażacy zabezpieczyli miejsce i pomogli ustawić pojazd na kołach, a policjanci ustalili okoliczności przewrócenia pojazdu. Kierująca przyznała się do tego, że prowadziła samochód od dłuższego czasu i zmęczenie spowodowało, że zasnęła za kierownicą. Jak doszło do przewrócenia pojazdu – nie pamięta. Ocknęła się z chwilą uderzenia w bariery energochłonne. W związku z tym policjanci zastosowali pouczenie, a zniszczony samochód został pomocą drogową odholowany na parking.

Utrudnienia w miejscu dachowania pojazdu trwały kilkadziesiąt minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.