20 czerwca 2024
AktualnościOd Czytelników

Darmowe szkolenie dla małopolskich firm

„Jak rozwijać działalność na rynkach zagranicznych by odnieść sukces?”, to tytuł darmowego szkolenia dla firm, zorganizowanego przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, w ramach realizacji projektu „Business Boost for Małopolska”.

12 maja, w Strefie Przedsiębiorcy DESK (Tarnów, ul. Wałowa 16) odbędzie się ostatnie z cyklu szkoleń dla małopolskich firm sektora MŚP.

W ramach szkolenia będzie można poszerzyć wiedzę z zakresu wyjścia na rynki zagraniczne, a także poznać możliwości eksportowe i stworzyć ofertę dostosowaną do konkretnego rynku.

Biorąc pod uwagę dynamikę rozwijających się firm i potrzebę poszukiwania nowych rynków i innowacyjnych rozwiązań biznesowych, chcemy wesprzeć i bezpośrednio zasilić wiedzą z zakresu eksportu i ekspansji międzynarodowej te przedsiębiorstwa, które są gotowe do działania, a czekają na impuls do rozwoju – mówi Łukasz Blacha, kierownik projektu.

Warsztaty są elementem projektu dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Kolejnym z etapów wsparcia małopolskich przedsiębiorców będą wyjazdy na krajowej i zagraniczne targi (Warszawa, Barcelona, Hannover, Monachium).

Szczegóły i warunki dotyczące uczestnictwa można znaleźć również na stronie projektu:
http://www.tarnow.pl/Biznes/Business-Boost-For-Malopolska

lub w Biurze Projektu: Wydział Rozwoju Gospodarczego, Urząd Miasta Tarnowa,
ul. Mickiewicza 6 (budynek Poczty Polskiej),pokój 116,
tel. 14 688 26 45, email: bbm@umt.tarnow.pl

Bieżące informacje na temat postępów w realizacji projektu można znaleźć tutaj:
http://www.tarnow.pl/Biznes/Business-Boost-For-Malopolska/Aktualnosci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.