15 lipca 2024
Aktualności

Dorota Skrzyniarz potrzebuje pomocy! Trwa zbiórka pieniędzy

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Doroty Skrzyniarz, byłej zastępczyni prezydenta Tarnowa. Kobieta choruje na nowotwór mózgu, a koszt jednego etapu leczenia to nawet 100 tysięcy złotych.

Dorota Skrzyniarz, oprócz pełnienia funkcji zastępcy prezydenta, przez wiele lat pracowała jako nauczycielka w Zespole Szkół Budowlanych w Tarnowie. Obecnie jest zatrudniona w Szkole Podstawowej nr 24. Dorota, ciesząca się życiem, pełna optymizmu i planów na przyszłość, 56-letnia kobieta, z dnia na dzień dowiedziała się, że jest chora! Potrzebujemy pomocy, aby ratować Dorotę! O tę pomoc błagamy wszystkich! Za każdą choćby najmniejszą wpłatę dziękujemy z całego serca! – apeluje na stronie www.pomagam.pl rodzina nauczycielki.

Bezobjawowy nowotwór jelita grubego przyniósł liczne zmiany przerzutowe w obu płucach, a także w mózgu. Dorota Skrzyniarz jest po radioterapii i po pierwszej chemioterapii. Jak informuje rodzina, jedynym ratunkiem jest wieloetapowa terapia lekami anty-EGFR, jednak w Polsce przy nowotworze mózgu ten lek nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeden etap leczenia to koszt 15-30 tysięcy dolarów (50-100 tys. złotych).

Więcej tutaj: https://pomagam.pl/1xbuyzjo

– Z całego serca dziękujemy Wam za wpłaty na fundację Doroty. Dorota obecnie przebywa w domu, gdzie pod czułą opieką swoich najbliższych nabiera sił przed następną chemioterapią, która zaplanowana jest na 24 maja. Musi mieć również założony specjalnyport, który umożliwi bardziej precyzyjne wykonywanie wlewów. Oprócz środków finansowych Dorota potrzebuje również ogromnego wsparcia psychicznego! Prosimy!!! Piszcie do Niej komentarze! Pokażcie Jej, że z Nią jesteście, że w Nią wierzycie i że się za Nią modlicie! Jeszcze raz dziękujemy Wam serdecznie! – podkreśla Ewa Skrzyniarz, organizator zbiórki.

Jeden komentarz do “Dorota Skrzyniarz potrzebuje pomocy! Trwa zbiórka pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.