25 lutego 2024
AktualnościKryminalne

Dowiedział się, że zostanie ojcem. Tak świętował, że konieczna była interwencja policjantów

Mieszkańcy jednego z bloków w Tarnowie mieli trudną majówkę. Przez cały weekend od piątku począwszy, z mieszkania sąsiada dochodziły śpiewy i głośna muzyka, utrudniające lokatorom spokojny wypoczynek. Długo i z godnością znosili łomoty, ale do czasu. W poniedziałek rano kiedy majówka miała się ku końcowi (w przeciwieństwie do śpiewów, które w dalszym ciągu nie słabły na sile), nie wytrzymali i powiadomili o wszystkim policjantów.

Jadący na miejsce dzielnicowi z komisariatu Tarnów – Centrum byli przekonani, że w mieszkaniu zastaną kilkuosobową grupę. Nic bardziej mylnego. Drzwi otworzył im młody i nie do końca trzeźwy właściciel lokum, który zakomunikował, że mieszka sam i w mieszkaniu oprócz niego nie ma nikogo. Na pytanie dlaczego zakłóca spokój sąsiadom odparł, że właśnie dowiedział się, że zostanie ojcem i wieść ta wprawiła go w taką euforię, że postanowił należycie uczcić ten fakt popijając alkohol, słuchając muzyki i śpiewając jak tylko potrafi. Przyszły ojciec przeprosił za swoje zachowanie i obiecał poprawę. Sprawę zakończyło pouczenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.