Duża kraksa na A4. Pięć osób poszkodowanych! [ZDJĘCIA]

Kilkadziesiąt minut po północy na 484 km autostrady A4 na nitce w kierunku Rzeszowa (między Brzeskiem a Tarnowem) doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku, w którym w sumie zderzyły się cztery samochody osobowe i dwa busy! W wyniku tego wypadku rannych zostało 5 osób. 

Jak informują służby, wszystko zaczęło się od tego, że samochód marki Skoda zderzył się z busem, Poszkodowani to obywatele Ukrainy, którzy jechali busem. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z bardzo zniszczonego pojazdu jedną osobę, która została zakleszczona. Pozostali poszkodowani o własnych siłach opuścili pojazd. Na tym jednak nie koniec. Kolejne pojazdy nie dostosowały się do warunków na jezdni i najechały na wcześniejsze zdarzenie drogowe.

W trakcie działań służb pas autostrady A4 między Brzeskiem a Tarnowem był całkowicie nieprzejezdny, a kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami kilka godzin. Na miejscu pracowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie i Brzesku oraz ochotnicy z terenu gminy Wierzchosławic. Cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego, obsługa autostrady i policja.

Fot. PSP Tarnów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.