19 czerwca 2024
Aktualności

Dzieci w Tarnowie będą świętować 3 dni

Nie przez jeden, a przez trzy dni w Tarnowie dzieci będą obchodziły swoje święto. Przygotowano warsztaty, konkursy i zabawy dla dużych i małych mieszkańców. Na wydarzenia zaprasza prezydent Jakub Kwaśny.

Pierwsza atrakcja będzie czekała już w środę, 29 maja. O godzinie 17 rozpocznie się drugi w historii Spacerek Szlakiem Maszkaronów. Nie będzie to jednak zwyczajne wydarzenie. – Nie chcemy zdradzać szczegółów, ale warto zapoznać się przed spacerkiem z mapką naszych maszkaronów, która znajduje się na stronie maszkarony.tarnow.pl– mówi Maria Zawada-Bilik z biura promocji UMT. Zbiórka przy Tarnowskim Centrum Informacji. Wstęp wolny.

Na Kantorii 1 czerwca (sobota) będzie czekała główna atrakcja z okazji Dnia Dziecka. O godzinie 11 pojawią się tam dmuchańce, trampolina, przejażdżki złotym meleksem, pokazy tańca, warsztaty koralowe, konkursy z nagrodami, malowanie buziek i bańki mydlane. Będzie też można uczestniczyć w biegach rekreacyjnych i rodzinnych zabawach sportowych. Straż Miejska będzie rozdawać odblaski, znakować rowery i zachęcać do przymierzania alkogogli. Pojawi się też stoisko Centrum Usług Społecznych. Zabawa zakończy się o godzinie 16. Wstęp wolny.

A w niedzielę, na zakończenie tygodnia, na tarnowskim rynku, najmłodsi pobawić się będą mogli ogromnymi, miękkimi, piankowymi poklockami pod nadzorem animatorek. To w godzinach od 14 do 18. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.