18 czerwca 2024
AktualnościFotoreportaże

Endecja jednomyślnie postawiła na Kwaśniaka

Tutaj nie mogło być niespodzianki. W piątkowe popołudnie w Hotelu Bristol tarnowskie struktury Endecji wybrały na swojego szefa Czesława Kwaśniaka, który jest również pełnomocnikiem ruchu Kukiz’15 w okręgu tarnowskim.  

– Czesław Kwaśniak to niewątpliwie osoba, która potrafi zjednać ludzi – zachwala Krzysztof Tenerowicz, szef małopolskiej Endecji.

– Przed nami wiele pracy. Chcemy jeszcze mocniej rozbudować nasze lokalne struktury, aby skutecznie wystartować w zbliżających się wyborach samorządowych – podkreślał tuż po wyborze na szefa tarnowskiej Endecji Czesław Kwaśniak. – Lista Kukiz’15 to będzie bardzo mocna reprezentacja rożnych środowisk, ale nie zamykamy się tylko na naszych członków. To musi być porozumienie ponad podziałami, osób, które chcą zmienić otaczającą nas rzeczywistość.

W piątek delegaci wybrali również sześcioosobowy zarząd stowarzyszenia. W jego skład weszli przedstawiciele poszczególnych powiatów: Daniel Broda, Mateusz Bukowski, Jarosław Słoma, Krzysztof Stańczyk, Marek Szatko i Mirosław Wiśniowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.