18 maja 2024
Aktualności

ESATrophyTour jutro w Tarnowie!

W tym sezonie Trofeum Mistrza Polski odwiedza wszystkie miejscowości Ekstraklasy! W najbliższą sobotę zawita do Tarnowa. Przy okazji zaplanowano również spotkanie z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Nowe Trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku. W ramach cyklu #ESATrophyTour zawita ono w tym sezonie do wszystkich miast, gdzie rozgrywane są mecze LOTTO Ekstraklasy.

Teraz po Trofeum może sięgnąć każdy i poczuć jego ciężar – dosłownie i w przenośni!T nie lada gratka dla kibiców, żeby przyjść i zrobić sobie zdjęcie z Trofeum oraz medalem Mistrza Polski, które dotychczas w rękach mieli przedstawiciele tylko dwóch drużyn – Legii Warszawa (w 2014 i 2016 roku) oraz Lecha Poznań (w 2015 roku).

Będzie to możliwe, podczas ESATrophyTour. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę od godz.13.30 w Galerii Gemini Park. Podczas niej będzie można spotkać się z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki  Nieciecza, kupić klubowe pamiątki, bilety i karnety na mecze. To jednak nie wszystko. ESATrophyTour to również turnieje w piłkarzyki, rozgrywki w FIFA 17, konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.