21 lutego 2024
Aktualności

Forum Inwestycyjne wraca na PWSZ

Technologie finansowe (finTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia, nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach będą wiodącymi tematami podczas kwietniowego Forum Inwestycyjnego w Tarnowie (16-17 kwietnia). Miejscem spotkania ludzi ze świata polityki i biznesu będzie Centrum Nowoczesnych Technologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. 

 Już po raz 11. odbędzie się Tarnowie dyskusja na temat wyzwań dynamicznie zmieniającej się gospodarki oraz nowych tendencji prorozwojowych. Podczas Forum spotykają się przedstawiciele biznesu i polityki, aby prowadzić oraz komentować aktualne trendy i koniunkturę, co ma swoją kontynuację jesienią, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Już tradycyjnie w trakcie tego wydarzenia gospodarczego wręczone zostaną prestiżowe nagrody: „Inwestycja Roku” oraz „Inwestor Roku”. Wyróżnione będą także najlepsze młode firmy oraz za innowacyjne rozwiązania technologiczne w konkursie „Robot Show”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.