20 czerwca 2024
Kultura

Galeria Bema20: Wystawa „SpotkANIE”

Galeria Bema20 zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane  w jej wnętrzach. „SpotkANIE”, to wystawa, na której spotkają się dwie Anny i ich dzieła. Anna Waszczuk i Anna Śliwińska zaprezentują swe prace z papieru.

Wernisaż wystawy zaplanowano na czwartek,  6 styczna 2022 roku, a jego przebieg wzbogacą koncertem kolęd, wokalistka Weronika Kukla wraz z grającym na kontrabasie Michałem Kołodziejem .

A oto co o wystawie mówią jej autorki:

Anna Waszczuk:
– Spotkania ze znajomymi, przyjaciółmi, osobami których twórczość, lub inna działalność jest dla mnie ważna, stały się inspiracją do powstania cyklu LISTY Z LASU.  Każda praca dedykowana konkretnej osobie jest zapisem takiego spotkania za pomocą  znaków, symboli,  przekazu malarskiego.

Anna Śliwińska:
– Spotkanie z drugim człowiekiem… oczekiwania, nadzieje, obawy, zachwyt, rozczarowanie, satysfakcja, niedosyt, błogostan… Niewiadoma zdarzeń. – Odkrywanie tajemnicy osobistego wszechświata i wyobraźni ludzkiej jest dla mnie zawsze niezwykłym doświadczeniem. Nie zawsze dobrym. Ale te też są ważne. Zdarza się jednak, że w naszym wspólnym dialogu rozumiemy się, bez zbędnych słów.

Wernisaż wystawy, odbędzie się w czwartek,  6 styczna 2022 roku, o godzinie 17, w galerii mieszczącej się w Tarnowie przy ulicy gen. Józefa Bema 20.

Wystawę będzie można oglądać co najmniej do końca stycznia, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 16.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.