19 czerwca 2024
Aktualności

Gratulacje starosty dąbrowskiego dla pływaków z WTZ

W piątek (2 grudnia) w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie podczas, którego starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski pogratulował Marcinowi Bezakowi i Sebastianowi Golemo – sportowcom z sekcji OS „Sokół” przy Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy odnieśli duży sukces podczas VIII Ogólnopolskiego Mityngu Pływackiego.

W spotkaniu udział wzięli również Marek Kopia wicestarosta oraz Agnieszka Anioł-Głuszek dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Wyróżnionym sportowcom towarzyszył Ryszard Micek kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

W przeddzień obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, starosta dąbrowski przekazał wyrazy uznania i serdeczne gratulacje Sebastianowi Golemo za zdobycie I miejsca w dwóch kategoriach pływackich, a także Marcinowi Bezakowi za zdobycie I miejsc w trzech kategoriach pływackich, podczas tegorocznego VIII Ogólnopolskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Katowicach.

Doceniając Wasz trud dziękuję za godną naśladowania postawę i cieszę się, że uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej osiągają tak wysokie wyniki w konkursach ogólnopolskich. Życzę Wam dalszych sukcesów i satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć sportowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – zwrócił się do sportowców starosta.

Starosta podziękował również kierownikowi Ryszardowi Mickowi za pracę na rzecz znoszenia barier społecznych oraz inicjowanie działań służących aktywizacji niepełnosprawnych mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego. Podkreślił także że jego profesjonalizm i otwartość na nowe wyzwania znajdują odzwierciedlenie w sukcesach sportowych, jakie osiągają uczestnicy dąbrowskich Warsztatów Terapii Zajęciowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.