20 czerwca 2024
Aktualności

Grupa Bambini zaprasza na zajęcia

Akademia Piłkarska Unii Tarnów uruchomiła niedawno program skierowany do dzieci w wieku 2-5 lat. Najmłodsi mogą aktywnie spędzać czas razem z rodzicami, biorąc udział w grach i zabawach z elementami gimnastyki korekcyjnej, gier zespołowych oraz akrobatyki sportowej.

Zajęcia prowadzi Paweł Popiela, który do udziału w programie zachęca w następujący sposób: – Jestem tatą czteroletniego Franka i doskonale zdaję sobie sprawę jak ważny jest czas spędzony na zabawie ze swoim dzieckiem. Niestety, często dla wielu dorosłych doba jest za krótka, aby połączyć obowiązki zawodowe z prywatnym życiem, dlatego wpadliśmy na pomysł, aby zajęcia prowadzić z aktywnym udziałem rodziców. Buduje to pozytywne relacje z dzieckiem, sprawia, że nawet dwulatek nie ma oporów do wzięcia udziału w zabawie, wiedząc, że jest przy nim tata czy mama. Dziecko czuje się w takiej sytuacji pewnie i bezpiecznie. Poza tym każdemu dorosłemu przyda się trochę ruchu, a jeżeli może to połączyć ze spędzeniem czasu z własnym dzieckiem, to pomysł wydaje się idealny.

Prowadzący „Grupę Bambini” dodaje, że zainteresowanie programem jest z tygodnia na tydzień coraz większe, a odbiór projektu jest bardzo pozytywny.

Wszyscy zainteresowani dołączeniem do zajęć proszeni są o wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: http://smstarnow.pl/grupa-bambini-zaprasza-na-zajecia/ lub bezpośredni kontakt z Pawłem Popielą (tel. 795 796 779).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.