29 lutego 2024
AktualnościKryminalne

Kierowca Seata przełamał ogrodzenie i wjechał do ogródka mieszkanki Mościc [ZDJĘCIA]

Niestosowanie się do obowiązujących znaków doprowadziło do groźnie wyglądającej kolizji. Nieodpowiedzialna jazda kierowcy Seata zakończyła się w ogrodzie.

Dziś rano w Mościcach na skrzyżowaniu ulicy Czarna Droga z ul. Zbylitowską doszło do zderzenia samochodów osobowych. Kierowca czerwonego Seata zignorował znak STOP i wjechał na skrzyżowanie wymuszając pierwszeństwo przejazdu rodzinie podróżującej Citroenem. Doszło do zderzenia samochodów. Kierowca Seata przełamał ogrodzenie i wjechał do ogródka mieszkanki Mościc.

Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe z uwagi na to, że w Citroenie przewożone było kilkumiesięczne dziecko. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Zniszczone zostały jedynie pojazdy oraz ogrodzenie. Sprawca tej kolizji został ukarany przez tarnowskich policjantów mandatem karnym, a jego dorobek kierowcy wzbogacił się o kolejne punkty karne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.