17 kwietnia 2024
AktualnościKultura

Koncert ,,10 Tenorów” w CSM

Już 3marca o godzinie 19.  na deskach Centrum Sztuki Moscice będzie miał miejsce wyjątkowy koncert ,,10 Tenorów”.

Jeden tenor to już prawdziwa gratka dla zmysłów, trzech tenorów przenosi nas na niezwykłą ścieżkę, wibrujących w ciele dźwięków, a dziesięciu tenorów na jednej scenie, w idealnie zgranych kompozycjach muzycznych, współpracujących, a nie rywalizujących ze sobą to musi być spektakl poruszający każdym najmniejszym fragmentem duszy. Koncert 10 tenorów jest wydarzeniem, który powstał we współpracy z najlepszymi głosami Europy. To ponad 10-krotnie więcej talentu na scenie, niż podczas klasycznego koncertu operowego. Występują tenorzy z Polski i Ukrainy, łącząc głosy, kultury i temperamenty w jeden wyjątkowy spektakl będący niezwykłą fuzją, powstałą z opery i operetki, musicalowej muzyki i szlagierów pop.

Potrafią wszystko (nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie… Co więcej – dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych – wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że „We Are The Champions”.

Wybitne męskie głosy, wspaniała prezencja i dowcip wykonawców – śpiewaków i orkiestry – to wszystko sprawa, że koncert pozostaje na długo w pamięci. Moc wrażeń i wzruszeń, które poruszają najskrytsze zakamarki duszy.

Czas trwania: 135 minut (przerwa – 15 minut)

 

Informacje / bilety:

Data: 3 marca 2023, godz. 19:00

Miejsce: sala widowiskowa

Bilety: 130 zł (normalny), 110 zł (ulgowy), 100 zł (pufy)

Bilety zakupione online nie podlegają zwrotowi.

Bilety grupowe, w cenie ulgowej, obowiązują przy zakupie minimum 10 biletów.

Kasa CSM, godziny otwarcia i kontakt:

tel.: 14 633 46 04, mail: kasa@csm.tarnow.pl

poniedziałek – piątek – 10:00 – 20:00

sobota – niedziela – 15:00 – 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *