25 kwietnia 2024
Aktualności

Koniec remontu ul. Kwiatkowskiego

Zakończone zostały prace przy remoncie ul. Kwiatkowskiego. Odcinek między zajezdnią autobusową (skrzyżowanie z ul. Czerwonych Klonów) a mostem na Białej jest już w pełni do dyspozycji kierowców.

– Podczas odbioru technicznego zlecono wykonawcy przeprowadzenie dwóch drobnych poprawek. Nie mają one jednak żadnego wpływu na normalne funkcjonowanie ruchu ulicznego na tym odcinku ul. Kwiatkowskiego i zostaną wykonane na wiosnę – mówi Tomasz Mróz, kierownik Działu Remontów i Inwestycji Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie.

Przypomnijmy, że w ramach inwestycji, na całym odcinku ul. Kwiatkowskiego między zajezdnią autobusową a mostem nad Białą położona została nowa powierzchnia asfaltowa, a na wysokości zajezdni ulica zyskała nową podbudowę jezdni i krawężniki. Na odcinku między zajezdnią, a mostem powstały ponadto dwie zatoki autobusowe, które spowodować powinny znaczne upłynnienie ruchu. Całkowity koszt inwestycji wyniósł około 1,7 mln złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.