25 września 2023
AktualnościKryminalne

KOWALOWA: O włos od tragedii! Motocyklista nie opanował maszyny…

Rozpoczął się sezon motocyklowy i wielu miłośników jednośladów wyjechało na drogi regionu. Niestety w niedzielę przy słonecznej pogodzie w Kowalowej doszło do groźnego wypadku, w którym obrażeń doznał motocyklista i jego pasażerka. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 kwietnia po godzinie 14. w miejscowości Kowalowa. Kierujący motocyklem, 55-letni mężczyzna, jadąc wraz z pasażerem, na łuku drogi utracił panowanie nad motocyklem i wypadł z jezdni do rowu.

W wyniku upadku kierujący motocyklem doznał złamania ręki oraz nogi, a podróżująca z nim kobieta złamania kręgosłupa i żeber. Kierowca Moto Guzzi, a także pasażerka zostali przetransportowani do szpitala im Św. Łukasza w Tarnowie.

Okoliczności tego zdarzenia, jak również jego przyczyny zostaną wyjaśnione w ramach prowadzonego postępowania przygotowawczego w tarnowskiej komendzie miejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.