Kwaśniak będzie pilnował Wardzałę. Prezydent powołał go do Rady Nadzorczej Klastra

Prezydent Roman Ciepiela ostro skręca w prawo, czy jednak jest to kolejny prztyczek w nos dla radnego Marka Ciesielczyka? Czesław Kwaśniak został wczoraj powołany do Rady Nadzorczej Tarnowskiego Klastera Przemysłowego.  Jest on od lat związany ze skrajną prawicą i narodowcami.

Kwaśniak tylko w ostatnich latach związany był z Kukiz’15,  Zjednoczeniem Chrześcijańskich Rodzin, a teraz z Konfederacją. 

Główny zainteresowany podkreśla, że ma wszelkie kompetencje, aby zasiadać w Radzie Nadzorczej Klastra i chce się zaangażować w proces ściągania inwestorów do Tarnowa. O tym, że następuje zbliżenie na linii Ciepiela-Kwaśniak było wiadomo do pewnego czasu. Znany ze swojej aktywności w sieci Czesław Kwaśniak radykalnie złagodził swoje internetowe przemyślenia dotyczące miejskich spraw…

– Jest to moja ósma rada nadzorcza, w której będę miał przyjemność pracować – mówi nam Kwaśniak.

Prezes TKP Robert Wardzała z Kwaśniakiem może nie mieć łatwo. Jak czytamy w jednym z artykułów z archiwalną wypowiedzią nowego członka Rady Nadzorczej: Ja jestem z Borzęcina. Ja jestem borzęcok twardy, jak mnie nożem pokrojom, to jeszcze moje kawałki bedom skokać wom do gardła.(…)  Taki twardy borzęcok jestem.

Dlaczego na początku wspomnieliśmy o radnym Marku Ciesielczyku? Jeszcze doniedawny stronnik prezydenta Ciepieli przeszedł na drugą stronę mocy, stając się jego głównym recenzentem. Jak też wiadomo Ciesielczyk za Kwaśniakiem nie przepada, o czym świadczą jego publikacje w sieci. Co więcej, przedmiotem zainteresowania radnego od lat jest działalność Klastera. Cóż może być ciekawie.

2 komentarze do “Kwaśniak będzie pilnował Wardzałę. Prezydent powołał go do Rady Nadzorczej Klastra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.