30 maja 2024
AktualnościKryminalne

Martwa kobieta znaleziona w samochodzie

Nad ranem na jednym z pól w Oleśnie dokonano makabrycznego odkrycia. Stał na nim Opel, a w nim znajdowała się martwa kobieta. 

Po godzinie 4 rano służby zostały zaalarmowane, że na jednym z pól przy ulicy Sucharskiego w Oleśnie znajduje się rozbity samochód. Natychmiast skierowano w to miejsce służby ratunkowe i policję.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, Opel jadący od Woli Żelichowskiej nagle zjechał z jezdni na pobocze, a następnie dachował i uderzył w oddalony o kilkanaście metrów słup elektryczny. Auto prowadziła 43-letnia kobieta, mieszkanka powiatu dąbrowskiego, która zmarła w wyniku odniesionych obrażeń jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych.  

Na miejscu tej tragedii przez kilka godzin czynności realizowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, która zabezpieczyła ślady mogące wyjaśnić wszelkie okoliczności tego makabrycznego wypadku. 

Fot.  OSP KSRG Olesno/Policja w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.