Matka rzuciła się do studni z niemowlakiem
W Gnojniku przed godziną 13 doszło do dużej tragedii. 37-letnia kobieta wyszła przed południem na szczepienie wraz ze swoim czteromiesięcznym dzieckiem. Finał tej historii okazał się tragiczny.
Kobieta targnęła się na swoje życie i razem z dzieckiem skoczyła do studni. Mimo podjętej próby ratunkowej, nie udało się uratować ich życia. Obecnie policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności mające określić okoliczności tego dramatycznego zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji, kobieta miała zostawić w domu list pożegnalny. Prokuratura na razie nie chce udzielać szczegółowych informacji.
