31 maja 2024
Aktualności

MORD: 18 maja ruszają egzaminy praktyczne na kat. B

Od 18 maja Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie będzie prowadził egzaminy praktyczne na kategorię B prawa jazdy. Natomiast już od 11 maja będą się odbywały egzaminy teoretyczne, a także praktyczne – na pozostałe kategorie.

Już przyjmowane są zapisy chętnych. Zapisywać się można wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem platformy InfoCar. Opłatę należy zrealizować przelewem.

Rozpoczęły się już także zapisy na szkolenia i kursy. W pierwszej kolejności – dla osób, które chcą zredukować punkty karne, a następnie dla kierowców zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu.

Osoby zgłaszające się na egzamin lub szkolenie będą wpuszczane do budynku MORD nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem. Będą musiały się poddać bezdotykowemu pomiarowi temperatury oraz zdezynfekować dłonie.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie – pod dwoma numerami – ośrodka szkolenia: 14 626 95 12 oraz sekretariatu: 14 626 99 11.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.