30 maja 2024
AktualnościKryminalne

NIWKA: W kilka sekund ,,zarobił” 15 punktów karnych [WIDEO]

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy z Powiśla Dąbrowskiego zarejestrowała kamera rejestratora nieznakowanego radiowozy grupy speed z Tarnowa.

Początkiem czerwca policjanci grupy speed podczas patrolowania dróg w powiecie tarnowskim zauważyli sportowego Hyundaia na dąbrowskich numerach rejestracyjnych. Mężczyzna początkowo jechał drogą wojewódzką spokojnie, zgodnie z przepisami ruchu drogowego, by nagle w rejonie szkoły w Niwce podjąć skrajnie nieodpowiedzialne manewry. Przy dużym natężeniu ruchu wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej, na zakrętach i w rejonie szkoły, przekraczając przy tym dozwoloną prędkości w terenie zabudowanym o ponad 70 km/h. Jego agresywna jazda została powstrzymana przez tarnowskich policjantów z wydziału ruchu drogowego. 26-latek stracił swoje prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych, a jego konto kierowcy powiększyło się o 15 punktów karnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.