Nocne poszukiwania Amerykanina

Policjanci szybko odnaleźli zaginionego obywatela USA, który zagubił się gdy oddalił się z autostradowego parkingu.

W nocy z poniedziałku na wtorek przed godziną 3., do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku przyszedł obywatel USA, który zgłosił zaginięcie swojego kolegi. Z  relacji zgłaszającego wynikało, że wracał samochodem wraz z dwoma innymi obywatelami USA, z wolontariatu z Ukrainy. Przejeżdżając przez powiat brzeski zatrzymali się na parkingu MOP Mokrzyska, gdzie jeden z pasażerów oddalił się z pojazdu w nieznanym kierunku. Pozostali dwaj, gdy go nie odnaleźli przyjechali zgłosić zaginięcie. W międzyczasie, do brzeskiej komendy z USA dzwoniła także żona zaginionego mężczyzny, aby prosić o pomoc. 

Na miejsce do poszukiwań skierowano patrol z komisariatu w Czchowie. Mundurowi w wyniku penetracji okolicy, w odległości około 3 kilometrów od autostradowego parkingu znaleźli w zagajniku poszukiwanego mężczyznę. 47-latek był wystraszony, zdezorientowany i przemoczony. Mężczyzna został zabrany przez załogę karetki do szpitala na badania. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.