25 maja 2024
Aktualności

Nowoczesna rusza z projektem ,,Mapa Potrzeb Tarnowa”

Tarnowska Nowoczesna prezentuje kolejny projekt skierowany bezpośrednio do mieszkańców Tarnowa. Mapa Potrzeb jest ogólnopolską akcją Nowoczesnej, która ma na celu poznanie potrzeb i problemów mieszkańców poszczególnych osiedli naszego miasta.  

W biurze tarnowskiej Nowoczesnej, odbyła się konferencja z udziałem posła Jerzego Meysztowicza (na zdjęciu), który zaprezentował zebranym dotychczasową działalność Nowoczesnej w Sejmie, jak i podejmowane przez nią działania. Omówił także sprawy ogólnopolskie, w które Nowoczesna jest zaangażowana.

Jednak mieszkańców naszego miasta najbardziej powinna zainteresować kolejna inicjatywa, skierowana bezpośrednio do tarnowian. Projekt pod nazwą „Mapa Potrzeb Tarnowa”, ma na celu poznanie opinii mieszkańców poszczególnych osiedli na temat najważniejszych dla nich spraw i najbardziej doskwierających im problemów. Dokładniej, chodzi o kwestie takie, jak np. brak oświetlenia ulicy, zły stan nawierzchni, brak przejścia dla pieszych itp., które mogą być bardzo uciążliwe w codziennym życiu. Zdiagnozowaniu tych problemów ma służyć akcja prowadzona przez członków Nowoczesnej na terenie  każdego z tarnowskich osiedli, polegająca na bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami naszego miasta, jak i uruchomiona w tym celu specjalna strona internetowa. Pod adresem http://mapapotrzebtarnowa.pl/ znajdziemy interaktywną mapę Tarnowa. Możemy na niej wybrać dowolny rejon miasta i opisać występujący w tym miejscu problem, np. zła organizacja ruchu drogowego i związane z tym korki. Zebrane informacje mają posłużyć jako podstawa do budowy długofalowego programu Nowoczesnej w Tarnowie, opartego o realne problemy i potrzeby mieszkańców poszczególnych osiedli naszego miasta.

Mieszkańcy Tarnowa mogli również osobiście poinformować Jerzego Meysztowicza o swoich uwagach i pomysłach zarówno dotyczące kwestii lokalnych jak i ogólnopolskich, w czasie dyżuru poselskiego w biurze Nowoczesnej.

Jeden komentarz do “Nowoczesna rusza z projektem ,,Mapa Potrzeb Tarnowa”

  • Pan Poseł Meysztowicz jest akurat tak nowoczesny, jak komputer Atari w dzisiejszych czasach. Dopóki młodsi działacze tej partii nie odetną się od swoich „starszych” kolegów z przeszłością w Unii Wolności czy innych Platform Obywatelskich, to raczej nie mają co liczyć na jakiś poważniejszy sukces. Choć widać ich aktywność w Tarnowie i jakieś tam chęci działania, to tacy jak Pan Nowak czy wspomniany już wcześniej Meysztowicz, psują wizerunek tej partii i zniechęcają potencjalnych wyborców! Potrzeba świeżej krwi, nowego spojrzenia na rzeczywistość, a nie polityczne chorągiewki czy spadochroniarzy z innych ugrupowań. Polecam to przemyśleć…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.