29 lutego 2024
Aktualności

O innowacjach i energetyce podczas Forum Inteligentnych Specjalizacji

Innowacyjne rozwiązania w biznesie, centrum badawczo-rozwojowe Grupy Azoty oraz nowe trendy w energetyce i gospodarce, będą głównymi tematami Forum Inteligentnych Specjalizacji, które odbędzie się 26 i 27 września w Tarnowie oraz w Krakowie.
Będzie to wydarzenie, które podsumuje dwuletni projekt „Business Boost for Małopolska” realizowany przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, w partnerstwie z Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.
Podczas dyskusji o tematach gospodarczych, krakowska część wydarzenia będzie również podejmować aktualne tematy związane z nowoczesną energetyką.
Podczas Forum odbędą się również rozstrzygnięcia konkursów dla firm. W Tarnowie będzie to gala III edycji konkursu „Tarnowska Innowacja”, a w Krakowie 12. edycja „Innovatora Małopolski”.
Udział w Forum jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja, która jest prowadzona na stronie internetowej: www.tarnow.pl/fis oraz www.fismalopolska.pl.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać w Wydziale Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, tel. 14 688 28 20, email: bbm@umt.tarnow.pl.

 

Szczegółowy program Forum Inteligentnych Specjalizacji -> pobierz.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.