18 maja 2024
Aktualności

Odbierz flagę na samochód

Około 500 flag trafiło już do tarnowian w ramach tegorocznej edycji akcji „Flaga na samochód”, prowadzonej przez Urząd Miasta Tarnowa z okazji Święta Niepodległości. Flagi można odbierać do 11 listopada.  – Spodziewany się, że im bliżej święta, tym zainteresowanie będzie większe. Zapraszamy wszystkich chętnych – mówi Maria Zawada Bilik, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa.

Flagi na samochód można odbierać bezpłatnie w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ulicy Nowej 4 i w siedzibie Urzędu Miasta Tarnowa przy ulicy Mickiewicza 2, w Tarnowskim Centrum Informacji przy Rynku 7 oraz w Cafe Tramwaj na placu Sobieskiego, w godzinach otwarcia. Flagi będą rozdawane również podczas pikniku niepodległościowego, który 10 listopada odbędzie się na tarnowskim Rynku. Tym razem do rozdania przygotowano ich około półtora tysiąca, z czego jeszcze blisko tysiąc czeka jeszcze na chętnych.

Pierwsza edycja akcji „Flaga na samochód” odbyła się w 2008 roku, w 90. rocznicę odzyskania niepodległości. Od roku 2010 roku akcja prowadzona jest dwa razy do roku z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz z okazji Święta Niepodległości, które Tarnów obchodzi już 30 października. Trwająca właśnie, listopadowa patriotyczna kampania jest już osiemnastą, realizowaną przez Tarnów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.