24 lutego 2024
AktualnościFotoreportaże

Odznaczenia dla pracowników TAURON Dystrybucja S.A. [ZDJĘCIA]

Wicewojewoda małopolski Mateusz Małodziński wręczył zasłużonym pracownikom TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie Medale za Długoletnią Służbę.

– Państwo polskie honoruje osoby, które w sposób szczególny przykładają się do swoich obowiązków służbowych. Taka profesjonalna postawa wyróżnia pracowników tarnowskiego Oddziału firmy TAURON Dystrybucja S.A. Gratuluję Państwu tej szlachetnej postawy i życzę dalszej satysfakcji z pełnienia swoich obowiązków – mówi wicewojewoda Mateusz Małodziński.  

W imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wicewojewoda Mateusz Małodziński wręczył 21 odznaczeń, w tym 1 Brązowy Krzyż Zasługi oraz 20 Medali za Długoletnią Służbę w tym:  15 Złotych, 3 Srebrne i 2 Brązowe.

Medal za Długoletnią Służbę ustanowiony został w 1938 r., a przywrócony w 2007 r. Jest nadawany za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa.

 

Fot. MUW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.