Tarnów: Osiedle Koszyce ma 45 lat! [FOTOREPORTAŻ]
Poranny bieg ,,Dar Życia”, akcja honorowego oddawania krwi, a następnie wybory małej miss i muzyczna dawka emocji w wykonaniu zespołów Wasabi oraz Żuki – tak Osiedle Koszyce świętowało swój jubileusz.
Już tradycyjnie o całą masę atrakcji zadbał Tadeusz Mazur, przewodniczący Rady Osiedla Koszyce. Poza atrakcjami na scenie, uczestnicy jubileuszowego festynu mogli skorzystać za darmo z dmuchanych zamków i zjeżdżalni oraz ze strefy gastronomicznej.
Kulminacyjnym punktem sobotnich obchodów była zabawa taneczna pod gołym niebem do późnych godzin wieczornych.
Patronem medialnym wydarzenia był ,,Kurier Tarnowski”.
























































































