25 września 2023
AktualnościKryminalne

Pijany leżał na drodze. Na zewnątrz było -10 stopni C

Policjanci z Powiśla interweniowali wobec 43-latka, leżącego na jezdni podczas mrozu. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do szpitala. Dzięki właściwej postawie zgłaszającego oraz szybkiej i skutecznej reakcji policjantów pomoc nadeszła w porę.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę około godz. 23:00. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej został powiadomiony  o nietrzeźwym mężczyźnie leżącym na jezdni w miejscowości Mędrzechów. Policjanci po dojechaniu na miejsce zastali mocno zmarzniętego mężczyznę, z którym kontakt był utrudniony. Temperatura panująca na zewnątrz wynosiła około minus 10 stopni Celsjusza. 43-latek, jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. Mundurowi monitorowali funkcje życiowe mężczyzny, okryli go folią termiczną oraz wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego. 43-latek został zabrany do szpitala. Gdyby nie czujność obywatela i szybkie działanie mundurowych jego życie mogło być zagrożone.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.