25 maja 2024
Kryminalne

Pijany pirat drogowy pędził 99 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci  zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fordem, który znacznie przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kontrola drogowa nie zakończyła się jednak mandatem za popełnione wykroczenie. Podczas interwencji okazało się, że pirat drogowy jest nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 16.15. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę w Dębnie zmierzyli prędkość pędzącego w ich kierunku Forda. Kierujący osobówką jechał 99 km/h w terenie zabudowanym. Z początku wydawało się, że kontrola drogowa zakończy się wysokim mandatem i punktami karnymi. Sytuacja diametralnie się zmieniła, gdy mundurowi zbadali stan trzeźwości kierującego. Siedzący za kierownicą 40-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego miał około 1,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz nie tylko odpowie za przekroczenie prędkości, ale również za jazdę w stanie nietrzeźwym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.