25 kwietnia 2024
Aktualności

PIŁKA NOŻNA: Unia Tarnów walczy dalej w ,,Pucharze Tysiąca Drużyn”

W rozegranym wczoraj na stadionie przy ul. Warsztatowej finałowym pojedynku Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej w Tarnowie zmierzyły się dwie tarnowskie drużyny: Metal i Unia. O losach rywalizacji czwartoligowców zadecydowały dopiero rzuty karne, które lepiej wykonywali piłkarze Unii.

Pierwsze minuty wskazywały na łatwą wygraną przyjezdnych. Już w 1 min prowadzenie dla Unii zdobył w zamieszaniu podbramkowym Maksymilian Starzyk. W 27 min ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców, wygrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem Metalu. W 37 min kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Magdziarczyk, ustalając wynik do przerwy.

W 48 min było już 2-2, a do wyrównania strzałem pod poprzeczkę doprowadził Tomasz Magdziarczyk.  W 78 min „Jaskółki” na chwilę odzyskały prowadzenie, dośrodkowanie Pawła Węgrzyna sfinalizował celnym strzałem Kacper Ostrowski. Na chwilę, gdyż już minutę później piłka po indywidualnej akcji Arkadiusza Rajczyka trafiła do Norberta Gierackiego, który zmusił do kapitulacji Kamila Nowaka. W regulaminowym czasie więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się wynikiem 3-3 (1-2). W konkursie rzutów karnych skuteczniejsi okazali się piłkarze Unii, zwyciężając 5-3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.