18 czerwca 2024
AktualnościKryminalne

Policja szuka świadków potrącenia 21-latka. Widziałeś, masz informacje – daj znać !

Tragicznie dla 21-letniego mieszkańca gminy Żabno zakończyła się studniówkowa impreza. Mężczyzna, który gościł na zabawie tegorocznych maturzystów w miejscowości Otfinów, został potrącony w drodze powrotnej do domu.
 
Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci wydziału ruchu drogowego tarnowskiej komendy miejskiej do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem, w rejonie posesji numer 218, około godziny 5:12. W idącego drogą wojewódzką 973, w kierunku miejscowości Żelichów w 21-latka wjechał jadący w stronę centrum Otfinowa samochód. Po potrąceniu kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannemu pieszemu pomocy.
Zrobiły to dopiero przejeżdżające tamtędy osoby. To one pomogły poszkodowanemu i wezwały służby ratunkowe. Ranny doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz urazu głowy.
 
Nad ustaleniem tożsamości kierowcy, który potrącił 21-latka pracują obecnie śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy proszą o pomoc.
Jeśli byłeś świadkiem wypadku w albo posiadasz jakiekolwiek informacje na jego temat – samochodu biorącego w nim udział oraz kierowcy – koniecznie daj znać. Na Twój telefon czeka Policja pod całodobowym numerem telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie: 47 831 29 00 lub telefonem Zespołu ds. Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym KMP w Tarnowie: 47 831 13 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.