17 czerwca 2024
AktualnościKryminalne

Policja szuka świadków wypadku na A4

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginęło 9-letnie dziecko.

W niedzielę (21 maja) około godziny 11:40 na tarnowskim odcinku autostrady (480 kilometr, 6 hm) na wysokości Biadolin Radłowskich w kierunku Tarnowa doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że dwa samochody osobowe Mercedes oraz Volkswagen jechały w tym samym kierunku i kilkadziesiąt kilometrów za węzłem Brzesko doszło do kontaktu między tymi pojazdami. W wyniku zderzenia Mercedes wjechał w bariery energochłonne oraz ekrany dźwiękochłonne, a przewożony 9-letni chłopiec w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w krakowskich szpitalu. 

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer alarmowy 47 831 12 22 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: mienie.kmp@tarnow.policja.gov.pl, lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.