31 maja 2024
AktualnościKryminalne

Policja szuka tej kobiety! Chodzi o przywłaszczenie portfela

Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, kartami płatniczymi Alior Bank oraz książeczką wojskową należące do mieszkańca Tarnowa. Do ,,przywłaszczenia”  doszło 19 sierpnia w autobusie komunikacji miejskiej w Tarnowie.

W autobusie linii „0” jadącego z Mościc w kierunku alei Jana Pawła II w wakacje (19.08.) około godziny 18, miało miejsce przywłaszczenie portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, książeczką wojskową, a także kartami płatniczymi Alior Banku. Osobą podejrzewaną o dokonanie tego przestępstwa, jest kobieta zarejestrowana przez monitoring miejskiego autobusu.

Przeprowadzone dotychczas czynności zarówno operacyjne, jak i procesowe nie przyczyniły się do ustalenie jej tożsamości. Dlatego policjanci proszą o pomoc. Jeśli rozpoznajesz kobietę ze zdjęć albo posiadasz informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości lub miejsca pobytu, Policja prosi o kontakt z Komisariatem Policji Tarnów-Zachód pod numerem telefon 47 831 1719 (w godzinach 7:30-15:30), bądź całodobowym telefonem 47 831 17 22 i 112. Informacje można też wysłać na adres e-mail: rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.