13 lipca 2024
AktualnościKryminalne

Policjanci odnaleźli 86-latka w zaroślach

Poszukiwania zaginionego 86-letniego schorowanego mężczyzny zakończyły sukcesem. Policjanci odnaleźli mężczyznę w zaroślach. Był przytomny, ale kompletnie przemoczony i wyziębiony.

W środę po godzinie 15., dyżurny brzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 86-letniego mieszkańca Jadownik. Schorowany mężczyzna mający problemy z pamięcią w godzinach rannych wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci nie tracąc ani chwili rozpoczęli poszukiwania seniora. Z uwagi na schorzenia mężczyzny, opady deszczu i niskie temperatury istniało realne zagrożenie dla jego zdrowia i życia. Funkcjonariusze brzeskiej komendy Policji wraz ze strażakami przeczesywali okolicę w pobliżu miejsca jego zamieszkania. Kilkaset metrów od jego domu policjanci na skraju lasu usłyszeli jęki, a następnie w oddali w zaroślach dostrzegli sylwetkę mężczyzny. 86-latek był przytomny, ale kompletnie przemoczony i wyziębiony. Nie był w stanie samodzielnie się poruszać, służby ratunkowe zniosły go na noszach. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, której załoga udzieliła mu pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.