21 lutego 2024
Kryminalne

Policyjny nalot na sklep z dopalaczami

W poniedziałek przed południem policjanci przeszukali lokal przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Punkt ten od wielu miesięcy jest znany jako sklep z dopalaczami. Jak wynika z przeprowadzonych w tym zakresie czynności oraz testów, w sprzedawanych środkach stwierdzono obecność zakazanych substancji.

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli 504 sztuk opakowań z białym proszkiem oraz 297 sztuk opakowań z suszem roślinnym. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone opakowania stanowią substancję zabronioną o nazwie PENTEDROM. Zabezpieczone opakowania zostały przekazane do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Krakowie w celu określenia składu chemicznego. Zatrzymano sprzedawcę trzydziestodziewięcioletniego mieszkańca Tarnowa. W jego mieszkaniu dodatkowo policjanci ujawnili 8 tabletek ekstazy.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut określony w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, który zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.