18 maja 2024
Aktualności

Policyjny pościg zakończony w polu

Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pościg zakończył się, gdy kierujący pojazdem marki Volkswagen wjechał w pole uprawne. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Incydent miał miejsce wczoraj (11 sierpnia) w miejscowości Lewniowa.

Policjanci patrolujący teren wykorzystali ręczny miernik prędkości, gdy zauważyli Volkswagena, który przekraczał znacznie dozwoloną prędkość – pędził 113 km/h w terenie zabudowanym. Kiedy mundurowi nadali sygnał do zatrzymania, kierowca przyspieszył i rozpoczął ucieczkę. Policjanci rozpoczęli pościg, nadal nadając sygnały do zatrzymania. Po kilku kilometrach uciekinier wjechał w pole uprawne, zatrzymując pojazd.

Mężczyzna, który był trzeźwy, został obezwładniony przez policjantów. W samochodzie podróżował również 21-letni mężczyzna i 13-letnie dziecko. 24-latek odpowiedzialny będzie przed sądem za swoje zachowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.