Powiat Brzeski: Za nami spokojny świąteczny weekend

Na brzeskich drogach było w miarę spokojnie. Odnotowano 2 wypadki drogowe, a policjanci byli wezwani do 8 kolizji. W ubiegłym roku, w analogicznym okresie, na terenie powiatu brzeskiego odnotowano natomiast 11 kolizji drogowych. Podobnie jak w roku poprzednim, zatrzymano również trzech nietrzeźwych kierujących. 

Z większą liczbą patroli policyjnych na drogach i częstszymi kontrolami musiały liczyć się osoby, które w okresie świątecznym podróżowały po drogach powiatu brzeskiego.  W trosce o bezpieczeństwo tych osób, w dniach 22-26 grudnia policjanci prowadzili działania pn. BEZPIECZNY WEEKEND – BOŻE NARODZENIE. Wobec kierowców rażąco naruszających przepisy ruchu drogowego i stwarzających zagrożenie na drodze nie było taryfy ulgowej. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.