20 kwietnia 2024
AktualnościOd Czytelników

Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

Pożegnano podinsp. Bogusława Chmielarza I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Z tej okazji w dąbrowskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, w której uczestniczyli samorządowcy, kadra kierownicza oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni jednostki.

W imieniu samorządu powiatowego zastępcę komendanta pożegnał Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, który podziękował za dobrą współpracę i rzetelną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na Powiślu Dąbrowskim. Jednocześnie życzył mu pomyślności i sukcesów w pracy na nowym stanowisku.

Podczas spotkania, nadkom. Mirosław Strach Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, w imieniu pracowników dąbrowskiej komendy i swoim własnym podziękował podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi za wspólną służbę, na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dąbrowskiego. Słowa wdzięczności skierował do niego również Krzysztof Kaczmarski burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.

Podinsp. Bogusław Chmielarz żegnając się z dąbrowską Policją, podziękował za tak serdeczną współpracę, a przede wszystkim miłe przyjęcie na Powiślu Dąbrowskim zarówno przez władze samorządowe jak i kierownictwo oraz funkcjonariuszy i pracowników cywilnych komendy, zapewniając, że będzie zawsze miło wspominał pracę w naszym powiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.