17 kwietnia 2024
AktualnościKryminalne

Radłów: Tęsknił za żoną i ukradł samochód, aby ją zobaczyć

Wykorzystując nieuwagę właściciela skradł pozostawionego na parkingu Passata wraz z kluczykami w stacyjce. Następnie pojechał do Krynicy, żeby odwiedzić żonę. Za kradzież samochodu grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

W miniony czwartek około godziny 15. właściciel 27-letniego Volkswagena przyjechał do centrum Radłowa i pozostawił swój samochód wraz z kluczykami w stacyjce na parkingu. Gdy wrócił, jego Passata już nie było. Informacja o kradzieży samochodu szybko została przekazana policjantom na co dzień zajmującym się takim kradzieżami. Kilka godzin później złodziej został zatrzymany w skradzionym Passacie w Radłowie. Mężczyzna to 48-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który siedząc za kierownicą skradzionego Volkswagena spokojnie popijał sobie alkohol. Zatrzymany przyznał się do kradzieży samochodu tłumacząc, że chciał odwiedzić swoją żonę, która pracuje w Krynicy. Mężczyzna, który aktualnie posiada zakaz prowadzenia samochodów usłyszał dodatkowo zarzut kradzieży mienia, który to czyn jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.