20 kwietnia 2024

Reklama

Kurier Tarnowski jest gazetą regionu tarnowskiego o zasięgu obejmującym także pobliskie gminy i powiaty. Co miesiąc 15 000 bezpłatnych egzemplarzy błyskawicznie rozchodzi się wśród mieszkańców Tarnowa, Brzeska, Dąbrowy Tarnowskiej oraz powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. 

Udostępniana jest zarówno w obiektach użyteczności publicznej (np. Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie, urzędy gmin, ośrodku kultury), jak i na uczelniach, w przychodniach lekarskich czy nawet stacjach benzynowych i od początku istnienia zyskała stale powiększające się grono wiernych Czytelników.

Rosnąca popularność Kuriera stwarza lokalnym przedsiębiorcom, firmom, instytucjom, organizacjom i osobom publicznym możliwość sukcesywnej promocji swojej działalności i usług poprzez skuteczną reklamę na łamach naszego pisma.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom lokalnego rynku, dział reklamy Kuriera Tarnowskiego przygotował dla Państwa kompleksową ofertę usług.

W ofercie posiadamy m.in.:

  • artykuły promocyjne (content marketing, reportaże, wywiady na życzenie)
  • reklamy graficzne (NOWOŚĆ – graphic design od podstaw)
  • redakcja wraz z publikacją rozbudowanych informacji prasowych
  • obsługa public relations
  • social media marketing (kampanie promocyjne, budowa wizerunku marki, obsługa i promocja wydarzeń w portalach społecznościowych)
  • patronaty medialne wydarzeń (zapowiedzi, reportaże, promocja i obsługa w social media)

UWAGA – każdą formę reklamy, jej koncepcję, koszt i okres trwania promocji omawiamy z klientem indywidualnie, by jak najlepiej dopasować ją do jego potrzeb, oczekiwań i specyfiki promowanych elementów, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem reklamy, gdzie z przyjemnością omówimy z państwem szczegóły, pomysły, wątpliwości, zapytania.

Przykładowe ceny reklam graficznych:

Pobierz cennik!

 

Kontakt:
Dział Reklamy Kuriera Tarnowskiego – tel. 519-656-771
e-mail: kontakt@kt24.pl