25 maja 2024
Aktualności

Rumak wyleciał!

Mariusz Rumak nie jest już trenerem Bruk-Betu Termalica Nieciecza. – Pomimo wysokich kwalifikacji i doświadczenia  trenerskiego, realizacja wspólnie założonych celów sportowych stała się mało realna – uzasadnia ząrzad klubu. 

 

– Pragniemy bardzo podziękować Trenerowi za ambicję, ogromny wkład pracy  oraz troskę o sprawy klubu, a także za jego uczciwość, honorową postawę oraz  wysoki poziom kultury. Życzymy  M. Rumakowi, przyjacielowi naszego klubu,  sukcesów w dalszej pracy trenerskiej – czytamy w oficjalnym komunikacie na stronach klubu z Niecieczy.

Rumak w ciągu swojej trzymiesięcznej przygody na ławce trenerskiej Bruk-Betu kompletnie zawiódł. Bilans spotkań jest fatalny – Słonie wygrały jedno spotkanie, dwa razy zremisowały i poniosły aż sześć porażek.

W kuluarach wymieniano jako głównego następcę Mariusza Rumaka byłego selekcjonera reprezentacji Polski Waldemara Fornalika, ale dziś pojawiła się wiadomość o jego prawdopodobnym przejściu do Piasta Gliwice. O angaż w Niecieczy walczą ponoć były trener Cracovii Jacek Zieliński, były trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek oraz były trener Korony Kielce Maciej Bartoszek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.